Zespoły

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

Zespoły

Postprzez Gość » Wto Kwi 19, 2005 6:01 pm

Jeśli chcesz mieć udane przyjęcie weselne to weź zespół M.Box oni nie tylko grają ale znakomicie bawią ludzi , robią niezapomniane SHOW ! cancan
Gość

Postprzez arek » Wto Kwi 19, 2005 7:47 pm

Co Ty piszeszesz za bzdury!!! Byłem na weselu jak oni grali. Dla mnie to jest banda oszołomów i cwaniaków ( a dokładnie dwóch) którzy się tylko przebierać umieją.Jeśli ktoś chyce mieć 2-óch KLAUNÓW na weselu którzy olewają gości, to śmiało polecam.
arek

Postprzez Gość » Śro Kwi 20, 2005 8:29 am

To dziwne,że tak ich znasz-bo zespół jest trzyosobowy-2 facetów i babka.
Panowie charakterki maja faktycznie ciężkie.
Ale swoją droga-ten pierwszy post powinien byc usuniety przez moderatora,bo to jawna reklama :)
Gość

Postprzez arek » Śro Kwi 20, 2005 9:43 am

Wiem ,że zespół jest trzy osobowy a o wokoalistce nic nie pisałem bo jako jedyna w tym zespole wydaje siębyć normalna i naturalna.
arek

Postprzez Administrator » Śro Kwi 20, 2005 6:07 pm

Anonymous napisał(a):To dziwne,że tak ich znasz-bo zespół jest trzyosobowy-2 facetów i babka.
Panowie charakterki maja faktycznie ciężkie.
Ale swoją droga-ten pierwszy post powinien byc usuniety przez moderatora,bo to jawna reklama :)

Witam,
bez podawania szczegolow  i danych goscie moga opowiadac o swoich wrazeniach uzywajac nazw firm,
pozdrawiam,
Admin
Administrator
czuwam :)
czuwam :)

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>