Kiedy brak jednego z rodziców

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Kiedy brak jednego z rodziców

Postprzez Aleksa » Śro Lis 28, 2007 2:39 am

Mój ukochany nie ma taty i ja cały czas zastanawiam się jak to zrobić z podziękowaniami dla rodziców?? Boję się, że mojej przyszłej teściowej będzie po prostu smutno...a z drugiej strony ja bardzo chce podziękować moim rodzicom...i teraz nie wiem co robić?? Co Wy byście zrobiły??
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez kalinak » Śro Lis 28, 2007 10:51 am

Aleksa i Twoja teściowa i Rodzice na pewno się wzruszą podziękowaniami.Wy najlepiej znacie ich znacie i sami musicie ocenić czy podziekować im w czasie wesela czy np.w domu po błogosławieństwie.Na Twoim miejscu porozmawiałabym z narzeczonym.
kalinak
rozkręcam się
rozkręcam się

podziękowania

Postprzez Klaudusia » Śro Lis 28, 2007 1:07 pm

Wiesz... Moja koleżanka jest w podobnej sytuacji, i po obu stronach niestety nie ma taty. Oni po błogosławieństwie, bardzo indywidualnie, dziękują rodzicom. Myślę, że to jest najlepsza pora...
Klaudusia
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez alexa » Czw Lis 29, 2007 5:14 pm

Chyba sami musicie wyczuc sytuacje i ewentualnie delikatnie podpytac rodzicow co sadza i jak by to widzieli.
Przyznam, ze raz bylam na weselu, na ktorym rowniez pan mlody nie mial juz taty, byly podziekowania rodzicom, ale mlodzi robili to bardzo krotko, wreczyli kwiaty i wszyscy razem zatanczyli w koleczku, ale przy piosence, ktora podobno niezyjacy tata bardzo lubil - to byl taki hold dla niego, piekne:)
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez Aleksa » Czw Lis 29, 2007 11:35 pm

no właśnie tylko u mojego nerzeczonego jest inna sytucacja...on po prostu nigdy nie miał taty.. więc w sumie jak teraz tak myśle zrobimy podziękowania w domu....
Awatar użytkownika
Aleksa
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez angela » Sob Gru 01, 2007 6:40 pm

wiesz, wydaje mi sie ze jesli nie mial taty, to nawet latwiejsza sytuacja w tym przypadku - mama zastepowala mu drugiego rodzica, wiec podziekowanie dla rodzicow jest jak najbardziej na miejscu i wcale sie powinniscie sie tym przejmowac:)
zanim nadejdzie ten sliczny dzien:)
Awatar użytkownika
angela
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez madza » Wto Gru 04, 2007 8:15 pm

myslę ze jak najbardziej nalezy podziekowac i to nie pocichu w domu
Mój  przyszły mąż ma ojca ale nie bedzie mu dziekował(nie ma za co)
Mamy trudną sytuacje bo mimo to ojciec prawdopodobnie brdzie na weselu
Mimo to bedziemy dziekować na sali i to tak bardzo ofiljalnie przy wszystkich gościach tak aby mai rodzice i mama męża czuli sie wyróżnieni.

Powiemy im kilka miłych słów prosto od serca wkoncu to on poswiecili nam całe zycie.
Moj przyszły mąż podziekuje nawet dziadkowi za to ze nie raz starał sie zastapic mu ojca to jedyna okazja na to by powiedziec to tak oficjalnie przy wszystkich.Niech poczują sie wyjatkowo i wyroznieni.

madza
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez alexa » Śro Gru 05, 2007 4:51 pm

swieta racja, ladnie z Waszej strony i dziadkowie beda wzruszeni, a ojciec coz, widac nie zasluzyl i na pewno o tym wie, wiec nie powinien sue czuc urazony
Awatar użytkownika
alexa
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: w-w

Postprzez madza » Pią Gru 07, 2007 12:21 pm

dzieki za wsparcie
madza
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>