Szukam sprawdzonego salonu

inne tematy, wasze sugestie, opinie, rady

Szukam sprawdzonego salonu

Postprzez Agnieszka z Wrocławia » Wto Paź 11, 2005 4:47 pm

Witam i pozdrawiam Wszystkich.

Pilnie poszukuję sprawdzonego salonu we Wrocławiu, w którym ładnie zrobią fryzurę i makijaż. Jest ich tyle, że nie wiem jak wybrać a nie będę w każdym robiła próbnego makijażu i fryzury, bo stracę fortunę. Bardzo, bardzo proszę o dobre rady, bo mój ślub już niedługo.

Dziękuję i jeszcze raz pozdrawiam.  
[/b][/list]
Agnieszka z Wrocławia

Postprzez angel » Wto Paź 11, 2005 9:36 pm

Czesc, zalezy w jakim stylu zakladu szukasz - widzialam ze tu bardzo dobre opinie ma Upiekszalnia na Jarzebinowej, ale jesli szukasz czegos bardziej tradycyjnego to np. Halina na Nowym Dworze. Moze napisz wiecej o Twoim stylu i oczekiwaniach - latwiej bedzie pomoc.
Pozdrawiam  aniołek
angel

Postprzez *basia » Wto Paź 18, 2005 10:14 pm

Slyszalam dobre opinie o Upiekszalni rowniez, podobnie Darius - bardziej ekstrawagancki moze z tymi kwiatami i nietypowymi elementami we wlosach, ale nie wiem czy maja tez makijazystke.
No i Ines na Legnickiej - klasa i przeszkolona obsluga chodzaca jak w zegarku.
Cos z tych sprawdzalas?
:kwiatek:
plany sie zmieniaja, czas leci, nowe doswiadczenia...
Awatar użytkownika
*basia
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

Postprzez nova » Śro Lis 02, 2005 6:39 pm

Czesc, moja kolezanka korzystala z Belter - byla bardzo zadowolona i z efaktu i z klimatu i z obslugi, przyznam jednak ze nie moglam byc na slubie, wiec nie widzialam efektu ani tez jeszcze zdjec.
Ale to dosc wymagajaca osoba, wiec mysle ze mozesz smialo to miejsce sprawdzic.
Pozdrawiam
aniołek
misssss:)
Awatar użytkownika
nova
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Miejscowość: Wrocław

salon kosmetyczny

Postprzez myka » Pon Mar 13, 2006 12:20 pm

Witam :) ja najmocniej polecam Studio Davidov (ul. Połaniecka 17, w okolicy Carrefoura), co prawda nie ma tam fryzjera ale za to super młoda dziewczyna z pasją i na pewno bedziesz zadowolona z makijazu, ja na 100 % bedę korzystać z jej usług nie tylko w dziedzinie makijażu ale również wszelkich przed ślubnych zabiegów upiększających!!! pozdrawiam  
myka
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: okolice Wrocławia

Postprzez ola10 » Nie Maj 14, 2006 10:45 pm

Agnieszko, czy juz wybralas? Bo nie wiem czy bylas w Upiekszalni, ja Ci polecam to miejsce, korzystala z niego moja kolezanka dwa lata temu. Fajny klimat, tak domowo i bardzo tworczo. Wez to miejsce pod uwage tez, pozdrawiam:)
Ole!
Awatar użytkownika
ola10
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Miejscowość: wroclaw

Re: salon kosmetyczny

Postprzez emmas » Sob Kwi 14, 2007 5:39 pm

myka napisał(a):
Witam :) ja najmocniej polecam Studio Davidov (ul. Połaniecka 17, w okolicy Carrefoura), co prawda nie ma tam fryzjera ale za to super młoda dziewczyna z pasją i na pewno bedziesz zadowolona z makijazu, ja na 100 % bedę korzystać z jej usług nie tylko w dziedzinie makijażu ale również wszelkich przed ślubnych zabiegów upiększających!!! pozdrawiam  
Myka, wrzuc prosze mi na priv tel do niech:)
nigdy nie przestawaj patrzec
Awatar użytkownika
emmas
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez kasik77 » Pon Paź 08, 2007 8:34 pm

mam pytanie-czy orientujecie się w cenach poszczególnych usług:tj. fryzjer, makijaż ewntualnie jakbyście znały ceny usług dodatkowych to tez poprosze...
Awatar użytkownika
kasik77
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Agiek » Czw Paź 11, 2007 1:15 pm

kasik77 napisał(a):
mam pytanie-czy orientujecie się w cenach poszczególnych usług:tj. fryzjer, makijaż ewntualnie jakbyście znały ceny usług dodatkowych to tez poprosze...
Kasik, ja za fryzurę zapłaciłam 90 zł w Salonie Ines, a makijaż robiła mi pani już w domu za 45 zł. Jedno i drugie super także może polecić i podać dane na priva jakby ktoś chciał  :)

[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]-gaga.com/p/dev112pp___.png" alt="" />[/url]
Agiek
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez kasik77 » Czw Paź 11, 2007 2:36 pm

z miłą chęcią proszę o namiary i dodatkowe info, kiedy brałaś ślub... kasiksliz@interia.pl
Awatar użytkownika
kasik77

Postprzez Alex23 » Czw Paź 11, 2007 3:06 pm

co do salonu Ines to jest tam tylko jedna fryzjerka ktora wie co robi i naprawde fajnie czesze..... cala reszta z kierowiczka na cele nie nadaje sie do niczego.... lepiej bym sie sama w domu uczesala......
szczerze powiedziawszy wspolczuje wszystkim fryzjera ktorzy tam pracuja bo kierowniczka jest niezrownowazona psychcznie.....
W dniu slubu moje 3 kolezanki tez sie tam czesaly i chcialy mi zrobic niespodzianke i przyniosly butelke szampana...... a ta sie zaczela drzec ze z buszu sie wyrwaly i takie tam....
cztery tygodnie pozniej moja przyjaciolka brala slub i tez sie tam czescalysmy (ona, ja, jej mama i siostra)
Jej mama byla nie zadowolona z uczesania, gdy zwrocilam uwage kierowniczce i poprosilam czy moze ja ktos jescze raz uczesac to na mnie z morda wyskoczylam i zrobila mi awanture, ale postawilysmy na swoim i inny fryzjer uczesal ja jeszce raz, fryzura byla lepsza ale nie najlepsza.
Gdy przyszlo do czesania mnie pani uczesala mnie jakbym miala 50 lat a dokldnie jej powiedzialam co chce a zreszta pamieta jak bylam uczesana na swoj slub, a ona mi na to ze kazdy fryzje czesze inaczej i moglam sie zapisac do kogos innego, umyly mi wlosy jeszcze raz i ta sama dziewczyna ktora czesala mnie na moj slub i moja przyjeciolke uczesala mnie ze wygladalam jak czlowiek. Jak dobrze pamietam pani ma na imie Edyta czy jakos tak i jest naprawde siewtna cala reszta sie do niczego nie nadaje......
Siostre panny mlodej uczesali tak ze musialam ja uczesac w domu bo wygladala tragicznie........
Jezeli chodzi o makijaz tez nie polecam nic rewelacyjnego................
Za to moge polecic Anie z salonu Davidov na Polanieckiej
Rewelacja, tipsy trzymaja mi sie ponad miesiac i sa przepiekne, zel na poznokciach u stup trzymajl sie przez 2 miesiace, Ania robi rewelacyjny makijaz i wszelkie zabiegi upiekszajace naprawde goraco polecam

Alex23
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Makijaż i fryzura ślubna w Świdnicy - szukam

Postprzez Marta2506 » Pon Lis 12, 2007 7:31 pm

Kochani, nie mam zielonego pojecia kto mógły mnie pomalować i uczesać na ślub. Czy możecie polecić kogos ze Świdnicy?
Marta2506
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez jagmad » Wto Lis 13, 2007 5:18 pm

Marta z czystym sercem moge polecić salon fryzjerski Gabriela, mieści się on w hoteu Art na kiełbaśniczej. Ja tam chodze od dwóch lat i jeszcze nie znam osoby która by tam poszła i wyszła niezadowolona. Miałam robione tam kilka razy koki różne i wszytskie są piękne i niepowtarzalne. Naprawde polecam!!

Awatar użytkownika
jagmad
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez jagmad » Wto Lis 13, 2007 5:19 pm

Widzisz nie doczytałam że ze Świdnicy!!Ale i tak polecam!!

Awatar użytkownika
jagmad

Miejscowość: wrocław

Wróć do Porady i komentarze ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>