Winietki

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Postprzez Jena » Śro Maj 19, 2010 12:30 pm

martki- pełen szacun! wyglądają przepięknie!

Awatar użytkownika
Jena
kocham to forum? :)

Miejscowość: z daleka

Postprzez berbyll » Śro Maj 19, 2010 1:10 pm

Martki śliczne winietki :) Super wyglądają z tą kokardą :)

Awatar użytkownika
berbyll

Miejscowość: ...

Postprzez Sallyan_86 » Śro Maj 19, 2010 2:19 pm

martki, bardzo ładne winietki, zdolna z Ciebie dziewczyna! :)
Sallyan_86

Miejscowość: --------------

Postprzez kociaczek » Śro Maj 19, 2010 2:32 pm

martki, bardzo ładne, ślicznie wymyślone i dopieszczone :D
Awatar użytkownika
kociaczek

Miejscowość: Wroclove

Postprzez martki » Śro Maj 19, 2010 8:04 pm

Dzięki dziewczyny!!!staraliśmy się, żeby wyszło dobrze!
Martusia :-)

Awatar użytkownika
martki
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez blanka87 » Pią Lip 02, 2010 9:41 am

Dziewczyny mam pytanie z serii tych "głupich". Otóż właśnie chcę wysłać moje zamówienie na winietki i mam problem, bo gdzieś się już na zdjęciach spotkałam, że na winitkach było napisane : Panna Młoda, Pan Młody, a jak napisać rodziców? "Mama Panny Młodej" "Tata Pana Młodego"? Jeśli taki to czy Panna Moda/Pan Młody piszę w tym przypadku z dużych liter? Pewnie zdziwicie się dlaczego dla nas i rodziców też zamawiamy winietki, ale u nas sprawa jest dość skomplikowana, bo mama narzeczonego nie żyje, a jego ojciec ma teraz partnerkę (którąś z kolei :) ) dla nas to nie jest żadna osoba bliska i nie uważamy żeby stosownym było, aby ta pani siedziała przy naszym głównym stole, czyli tam gdzie my i rodzice. Ojciec pana młodego już wie jakie mamy do tego podejście, ale lepiej zawsze "dmuchać na zimne".
blanka87
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez marzenka84 » Pią Lip 02, 2010 10:12 am

Wydaje mi się, że zamiast pisać Mama/Ojciec najlepiej będzie napisać po prostu imię i nazwisko ;)

Awatar użytkownika
marzenka84

Postprzez Mikaa » Pią Lip 02, 2010 10:21 am

My mamy MAZ i ZONA a u rodzicow imie i nazwisko.
Mikaa

Miejscowość: Wroclaw

Postprzez blanka87 » Pią Lip 02, 2010 10:32 am

No to może faktycznie napiszemy imiona i nazwiska i po kłopocie. :)
blanka87
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez szeklly » Pią Lip 02, 2010 12:31 pm

ja też mam imiona i nazwiska. Poza tym nasze mamy nie będą siedziały koło siebie - mamy okrągłe stoły i uznaliśmy, że lepiej będzie jak każda usiądzie ze swoją rodziną i będzie się dobrze bawić, a nie czuć skrępowana. Jakby byli ojcowie, to może byłoby inaczej, a tak mysle, że ok:)

szeklly
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: wrocław

Postprzez Alina i Krzysztof » Czw Lip 08, 2010 8:33 am

Pamiętajcie, zeby poza winietkami zrobic mała tablice podgladowa z ustawienie stołow kto gdzie siedzie, fajna sprawa i ułatwia porzadek.
Alina i Krzysztof
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez mariola1982 » Czw Lip 08, 2010 8:41 am

Tez mysle ,ze osobna tablica z numerami stolow i nazwiskami jest konieczna.
Oprocz tego ja na kazdym stole planuje miec taki jakby stojaczek z numerem stolika.
No i winietki obowiazkowo.
[url=http://www.przewo[url=http://www.przewodnikmpdnikmp.pl][/url]
Awatar użytkownika
mariola1982
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez blanka87 » Czw Lip 08, 2010 11:01 am

U nas gości jest bardzo mało 45 osób (łacznie z nami), tablicy nie planujemy, bo raz, że nie mamy jej jak przymocować (restauracja nie zgadza się na powieszenie na ścianie chociażby na taśmie -szczerze to im się nie dziwię), stojaczka nie mamy skąd wziąć, a w internetowych sklepach ślubnych za takie tablice ze stojakiem chcą ok. 400-500 zł - bez przesady. Numerków stolików też nie musi być, bo u nas stoły będą ułożone w podkowę. Po drugie uważam, że przy tak małej liczbie gości znalezienie przez każdą osobę miejsca to jest 2-3 minuty max. Moja kuzynka miała winietki i żadnych numerków, gości prawie 80, soły ułożone w podkowę, a ludzie tak szybko miejsca odnaleźli, że ja nawet nie zdąrzyłam powkładać kwiatów do wazonów, a wszyscy już siedzieli i obiad wcinali. :)
My zamówiliśmy takie winietki:
Uploaded with ImageShack.us
Wiem, że nie są jakieś super ładne, ale od tej firmy mamy już zawieszki na alkohol i nie chcieliśmy żeby winietki jakoś z tymi zaiweszkami się "gryzły", a nic innego pasującego nam nie odpowiadało. Nasza sala jest dość elegancka, stoły zawsze pięknie ubrane, pokrowce na krzesła, więc stwierdziliśmy, że jakieś wymyślne winietki by tam nie pasowały, bo już by było za dużo tego wszystkiego. Spodobało nam się również to, że ta winietka jest tak jakby połączona, jedna część z drugą, więc nie ma ryzyka, że się np. "rozjedzie". Sami robić się nie podjęliśmy, bo czasu brak. :)
blanka87
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Postprzez Pat » Pią Lip 09, 2010 4:17 pm

My mamy "Mama Panny Mlodej", "Pan Mlody", "Panna Mloda", "Swiadek" itd a reszta gosci imie i nazwisko
Awatar użytkownika
Pat
super gaduła
super gaduła

Postprzez valhalla » Śro Lip 28, 2010 3:35 pm

znalazłam na allegro ciekawe rozwiązanie; winietka+pudełko na migdały (2w1) fajne rozwiązanie i niedrogie (2,09) za sztukę no i mają full opcji kolorystycznych. Strasznie mi się podoba, więc się dzielę wiedzą może też komuś przypadnie do gustu :P

image file name: 2ka03cb2e209.jpg

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Miejscowość: Wrocław

Postprzez marlinka1 » Śro Lip 28, 2010 6:41 pm

ja wszędzie piszę imiona i nazwiska dla rodziców i świadków też , wcale nie widzę potrzeby żeby jakoś się wyróżniały bo dlaczego tylko te mają się różnić a np Babcia Ela i Dziadek Leon mają czuć się gorsi , dla nas będę mieć Panna Młoda I Pan Młody bo i tak cały czas zespół i goście będą się tak zwracać do nas a reszta normalnie a np osoba towarzysząca też może poczuć się dotknięta takim napisem ale skąd mam wiedzieć jak się nazywa koleżanka kuzyna nawet nie dziewczyna...
url=http://www.przewodnikmp.pl] [/url]
marlinka1

Miejscowość: wrocław

Postprzez emm » Wto Wrz 28, 2010 2:20 pm

my z kolei dla naszych rodziców zamówiliśmy winietki typu Tata Adam, Mama Ewa itp:) i o dziwo baardzo im się to spodobało-:) dla nas i dla świadków- ponieważ jesteśmy starymi przyjaciółmi - zamówiliśmy z naszymi ksywkami i bardzo się to innym podobało :)
Awatar użytkownika
emm
rozkręcam się
rozkręcam się

Re: Winietki

Postprzez oolciaa » Nie Gru 26, 2010 10:20 pm

Super pomysł;)

oolciaa
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Oleśnica / Oława

Re:

Postprzez lodzia mor » Pią Kwi 29, 2011 2:36 pm

valhalla napisał(a):znalazłam na allegro ciekawe rozwiązanie; winietka+pudełko na migdały (2w1) fajne rozwiązanie i niedrogie (2,09) za sztukę no i mają full opcji kolorystycznych. Strasznie mi się podoba, więc się dzielę wiedzą może też komuś przypadnie do gustu :P

"image

Słodkie i niedrogie:)
lodzia mor
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Poprzednia

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>