Katastrofa z zaproszeniami

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

Re: Katastrofa z zaproszeniami

Postprzez margolcia2167 » Wto Kwi 05, 2011 11:44 am

Smoczyca napisał(a):bo najlepiej zostawić w drukarni zaproszenia zapisane w pliku w którym nie da się nic skaszanić :P np pdf a nie w wordzie:P worda tio i komp z innym windowsem czy wersją office inaczej otworzy i co druga drukarka inaczej wydrukuje. Pliku pdf nic nie zmienisz...zawsze otworzy się tak samo.
Więc wcale nie msuiała to być wina panów z drukarni:P jakby tak mieli sprawdzać każde zlecenie, to z roboty by nie wyszli

To wcale nie chodziło o to w jakim formacie był zapisany projekt zaproszenia, bo nic nie porozwalało (a był w pdf). Tylko to wina drukarki i kończącego się tuszu i/lub fuzera i/lub faktury papieru. Po prostu po wydrukowaniu napis "zaproszenie" się ścierał cały lub były poprzecierane niektóre literki.nie wyglądało to ładnie i nikomu bym nie dała takiego zaproszenia. wybraliśmy inny papier i wzór i po sprawie.
margolcia2167
prawie tu mieszkam:)

Miejscowość: małopolska

Postprzez Smoczyca » Wto Kwi 05, 2011 3:36 pm

margolcia2167 napisał(a):
To wcale nie chodziło o to w jakim formacie był zapisany projekt zaproszenia, bo nic nie porozwalało (a był w pdf). Tylko to wina drukarki i kończącego się tuszu i/lub fuzera i/lub faktury papieru. Po prostu po wydrukowaniu napis "zaproszenie" się ścierał cały lub były poprzecierane niektóre literki.nie wyglądało to ładnie i nikomu bym nie dała takiego zaproszenia. wybraliśmy inny papier i wzór i po sprawie.

mi akurat dokładnie chodziło o format:) i fakt przesuwania i rozjeżdżania się tekstu

Awatar użytkownika
Smoczyca
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Postprzez margolcia2167 » Pią Kwi 08, 2011 1:22 pm

finał małej katastrofy z zaproszeniami jest taki jak na zdjęciu poniżej, tylko, że zamiast napisu "zaproszenie" i obrączek są nasze imiona i data ślubu. ale najważniejsze, że kolorki są takie jakie chciałam :) i chyba zaproszenia są nawet ładniejsze od tych, które wybraliśmy początkowo. mama też niby mówila, że ładne, choć jej mało co się podoba.
Ostatnio edytowany przez margolcia2167, Nie Kwi 10, 2011 2:55 pm, edytowano w sumie 1 raz
margolcia2167

Miejscowość: małopolska

Postprzez magicznacalineczka » Pią Kwi 08, 2011 5:12 pm

Takie sprawy to najlepiej zrobic w corelu lub dac komus znajomemu ktory sie zna dobrze na grafice. Inaczej czeka nas udreka z drukarka, papierem i innymi malymi problemami.
Awatar użytkownika
magicznacalineczka
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez jasada » Pon Kwi 18, 2011 9:07 pm

Dziewczyny ratujcie!!! W długi majowy wekend jedziemy w Polskie zapraszac gości. A my wciąż nie mamy zaproszeń. Myślałam, że zamówie na allegro, ale długo zwlekałam a teraz boje się, że na 29 kwietnia nie zrobią mi tego. Poza tym zaproszenia są bez kopert, więc nie mam ochoty później latac po mieście i szukać kopert. Powiedzcie, gdzie można kupić we Wrocławiu ładne, ale nie drogie zaproszenia (tak ok.2, 3zł) Byłam w Coscie, ale tanie są beznadziejne, a te, które mi się podobały kosztuje ponad 5zł, to samo w Empiku. Na Sokolniczej tez nic ciekawego. Ratujcie, co robić??

Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Postprzez valhalla » Pon Kwi 18, 2011 9:40 pm

Jasada możesz spróbować na ul. Świętokrzyskiej, ale z cenami to tam różnie- bywają po 2, 3,4,5.. ale może akurat coś trafisz.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Miejscowość: Wrocław

Postprzez jasada » Pon Kwi 18, 2011 10:24 pm

A gdzie to jest dokładnie?

Awatar użytkownika
jasada

Miejscowość: wrocław

Postprzez valhalla » Wto Kwi 19, 2011 1:43 pm

to jest sklep Cartalia na Świętokrzyskiej 40A (bliziutko ogrodu botanicznego). Link do sklepu wysyłam Ci an priv.

Dziękujemy i polecamy: Karczma u Michelle, Dj- Łukasz Basta, barman- Marcin Szuścik, fotograf- Łukasz Sulka, dekoracje kwiatowe- p. Viola, makijaż- Barbara Romer, fryzjer-Sylwia Larisz, salon sukien ślubnych Clarissa, cukiernia Godek, transport- Idenbus.
Awatar użytkownika
valhalla

Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Przejdź do portalu >>