czy ktoś widział na zywo??

jak napisać, zaprojektować i wysłać ...

czy ktoś widział na zywo??

Postprzez gosiab » Nie Paź 25, 2009 3:52 pm

Mam  pytanie, czy ktoś widział na żywo zaproszenia z BelvedereCards lub Cartalia. Podobają mi się ale zastanawiam się czy są fajne w rzeczywistości.
Już raz się sparzyłam że coś fajnie wyglądało w necie a w rzeczywistości już nie tak fajnie. Nie chciałabym popełnić tego błędu z zaproszeniami.
A może ktoś mi poleci jaką dobrą firmę z zaproszeniami.
gosiab
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: Wrocław

Postprzez jasada » Nie Paź 25, 2009 4:51 pm

[/b]gosiab w poscie NASZE ZAPROSZENIA , FOTKI ... znajdziesz sporo zaproszeń z Cartalii. Poprzeglądaj troszke to znajdziesz.
Awatar użytkownika
jasada
kocham to forum? :)
kocham to forum? :)

Miejscowość: wrocław

Re: czy ktoś widział na zywo??

Postprzez luca » Pon Lut 21, 2011 2:02 pm

gosiab napisał(a):Mam  pytanie, czy ktoś widział na żywo zaproszenia z BelvedereCards lub Cartalia. Podobają mi się ale zastanawiam się czy są fajne w rzeczywistości.
Już raz się sparzyłam że coś fajnie wyglądało w necie a w rzeczywistości już nie tak fajnie. Nie chciałabym popełnić tego błędu z zaproszeniami.

Ja właśnie zastanawiałam się na tym firmami też, ale w końcu wybrałam Artystyczną Pracownie Papieru z kujawsko-pomor. narzekać nie mogę...
luca
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Re: czy ktoś widział na zywo??

Postprzez Smoczyca » Wto Mar 01, 2011 1:19 am

luca napisał(a):
gosiab napisał(a):Mam  pytanie, czy ktoś widział na żywo zaproszenia z BelvedereCards lub Cartalia. Podobają mi się ale zastanawiam się czy są fajne w rzeczywistości.

Ja właśnie zastanawiałam się na tym firmami też, ale w końcu wybrałam Artystyczną Pracownie Papieru z kujawsko-pomor. narzekać nie mogę...

i ja się przyglądałam powyższym kolekcjom- przewertowaliśmy z dziesięć przeogromnych segregatorów i wyszliśmy rozczarowani. Szczególnie z Cartalii- odniosłam wrażenie że wszystkie na jedno kopyto;/ a cena nie mała. Wykonanie i owszem- bardzo profesjonalne, ale pomysły niezbyt lotne i po kilku kartach, zaproszenia zlały nam się w jedno...jestem bardziej zadowolona z zaproszeń wygrzebanych na allegro. Zamawiałam próbki i dobrałam sobie takie, jakie przypadło mi do gustu.

Awatar użytkownika
Smoczyca
lubię tu popisać
lubię tu popisać

Wróć do Zaproszenia i podziękowania

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>