DROBNY, PAMIĄTKOWY PREZENT OD RODZINY

listy prezentowe, formalności poślubne, wyjazdy i podróże poślubne, prezenty tradycyjne i nowoczesne, a może ekstrawaganckie

DROBNY, PAMIĄTKOWY PREZENT OD RODZINY

Postprzez Rudzia » Pią Sty 28, 2011 9:05 pm

Dziewczyny mam problem i zuplnie nie wiem jak go ugryzc.
Rodzinka, za posrednictwem mojej tesciowej, podpytuje nas co chcielibysm oprocz kaski jako prezent. W takim sensie ze oczywsice oni szanuja ze chcemy kaske, ale chcieli by tez dac jakis drobny ( niekoniecznie kosztowny) prezent na pamietake.
No i tu pojawia sie problem, bo jak to ciotki ujely,to ma byc prezent " na lata", zeby byla pamiatka na dlugo.

No i ja jestem w kropce, bo nie mam zilonego pojecia co to takiego moze byc.

Dodam ze mieskzamy razem i juz mamy wszytsko co nam do "zycia" potrzebne, wiec moze cos podpowiecie bo musimy cos ciotkom podrzucic......:)
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia
kocham to forum? :)

Miejscowość: Wrocław

Re: DROBNY, PAMIĄTKOWY PREZENT OD RODZINY

Postprzez Rudzia » Pią Sty 28, 2011 9:07 pm

Moze ktores z dziewczyn ktore sa juz po slubie podpowiedza, moze cos takiego "pamiatkowego" i trafionego dostaly.
Serdecznie DZIĘKUJEMY I POLECAMY: Salon Sukni Ślubnych "Anna Lisa" , Kwiaciarnia Glorioza; Cukiernia Spychała; p. Basia Romer - makijaż, Hotel Radisson; DJ Kamel:)

Rudzia

Postprzez tirin__tirin » Sob Sty 29, 2011 9:11 am

My dostaliśmy:

* ręczniki haftowane z naszymi imionami i data slubu - szkoda mi ich uzywać
* paterę na ciasto lub owoce - w zalezności od sytuacji
* zastawe kawową - nie używamy zbytnio bo ja tam lubie kawe w kubku. Ale może za lat kilka mi sie odmieni.
* zestaw sztućców - taki swiateczny bo za ładny
* zestaw wszelkiego rdzajów kieliszków
- do wina, szampana, wódki itd.
Mozna też:
* obraz - jak ktos ma dusze artysty
* swieczniki krysztalowe - trzeba to jednak lubic
* piekną narzutę na łózko
A jak cos to do sklepów trzeba sie przejść. teraz na prawde jest dosc duzy wybor wiec na pewno cos znajdziesz. Powodzenia!!!
tirin__tirin

Postprzez ssylwiaa » Śro Lut 02, 2011 4:48 pm

My dostaliśmy piękny prezent od naszej koleżanki. Tyle że dostaliśmy go jakiś czas po ślubie. A był to obraz - nasze zdjęcie ślubne na płótnie. Obrobione, zmienione tło, wszystko jest w sepii a tylko nasze postacie są kolorowe, jest doś duuży. Dostaliśmy same płótno, obrobiliśmy w ramę którą sami sobie wybraliśmy - żeby pasowała do mebli i teraz wisi nad łózkiem. Piękny prezent na lata i wszystkim baaardzo się podoba :)

Awatar użytkownika
ssylwiaa
prawie tu mieszkam:)
prawie tu mieszkam:)

Postprzez Rudzia » Śro Lut 02, 2011 7:52 pm

Fajny pomysl, chyba cos takiego podpowiemy:)

Rudzia

Postprzez bkasienka » Śro Lut 02, 2011 10:08 pm

Nasi znajomi dostali ostatnio śliczną srebrną cukiernicę oraz mlecznik. Mi osobiście prezent się bardzo podoba, choć mlecznik to chyba nie koniecznie bym wykorzystywała, ale to taka pamiątka na lata, która może stać jako ozdoba i nie musi być koniecznie wykorzystywana :)
Awatar użytkownika
bkasienka
super gaduła
super gaduła

Miejscowość: Legnica

Wróć do Prezenty i podróż poślubna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>