zespol cocons club

orkiestra, DJ, muzyka w kościele, oprawa muzyczna na przyjęciu weselnym, program artystyczny, pokazy sztucznych ogni, inne atrakcje

zespol cocons club

Postprzez Sticky&Sweet » Wto Lut 09, 2010 1:37 pm

witam serdecznie,
czy ktos byc moze korzystal z uslug tego zespolu.
bede bardzo wdzieczna za opinie.
pozdrawiam
e

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Miejscowość: WRC/GB

Postprzez Alicjuszek » Pią Lut 19, 2010 1:38 pm

Dołączam się do prośby!
Zespół ma bardzo fajne demo na stronie, ciekawa jestem jak śpiewają na żywo?
W marcu planuję wstępne spotkanie to może będę wiedzieć coś więcej.
Awatar użytkownika
Alicjuszek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Prying » Śro Lip 07, 2010 8:34 pm

Hej,
i zdecydowaliście się na ten zespół? Bo ja jestem właśnie na etapie poszukiwania zespołu..
Proszę o inf;)
Pozdrawiam
Magda

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Sticky&Sweet » Pon Lip 26, 2010 3:00 pm

podpisalismy umowe jakis czas temu. z zespolem utrzymujemy caly czas kontakt mailowy - jak narazie bez zarzutow. mam nadzieje ze bedziemy zadowoleni. info przesylam na priva.

Serdecznie polecamy: Palac Brunow, Zespol Cocon's Club, Edyta Kusnierz - makijaz i fryzura, Slubna migafka, Florand z Boleslawca oraz cukiernia Brystolka z Jeleniej.
Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Alicjuszek » Wto Lip 27, 2010 4:24 pm

My tez podpisalismy umowe na sklad 3 osobowy. 1 osoba bedzie z innego zespolu JOY z Wroclawia.
Spotkanie bardzo mile, przede wszystkim szeroka oferta muzyczna i pelen profesjonalizm. I nasze male zyczenia tez obiecano spelnic.
Ale wszystko sie okaze 2.10.2010.
Awatar użytkownika
Alicjuszek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Sticky&Sweet » Wto Lip 27, 2010 5:00 pm

Alicjuszek wasze wesele juz nie dlugo:-)
Mam nadzieje ze podzielisz sie z nami wrazeniami i opinia o Cocon's Club po. Bede czekac z niecierpliwoscia.  
Pozdrawiam
E

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Cocons club

Postprzez Bazyl1407 » Czw Wrz 30, 2010 8:59 am

Witam!
Ja skorzystałam z oferty zespołu w czerwcu br. Szczerze mówiąc trochę mnie rozczarowali. Nie wiem czy to była wina upałów, ale w końcu to profesjonaliści i pogoda nie powinna mieć wpływu na ich pracę. Reasumując zespół śpiewał jakby od niechcenia, brak jakiejkolwiek konferansjerki, nie potrafili wciągnąć gości do zabawy- dopiero gdy ja i mój mąż przejeliśmy mikrofon to goście ruszyli na parkiet. Poprawiny tak szumnie przez nich zachwalane niestety niewypał.
Bazyl1407
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Miejscowość: wrocław

Re: Cocons club

Postprzez Sticky&Sweet » Czw Wrz 30, 2010 9:45 am

Bazyl1407 napisał(a):
Witam!
Ja skorzystałam z oferty zespołu w czerwcu br. Szczerze mówiąc trochę mnie rozczarowali. Nie wiem czy to była wina upałów, ale w końcu to profesjonaliści i pogoda nie powinna mieć wpływu na ich pracę. Reasumując zespół śpiewał jakby od niechcenia, brak jakiejkolwiek konferansjerki, nie potrafili wciągnąć gości do zabawy- dopiero gdy ja i mój mąż przejeliśmy mikrofon to goście ruszyli na parkiet. Poprawiny tak szumnie przez nich zachwalane niestety niewypał.
hej Bazyl, nie ukrywam ze zalamalas mnie tym postem, przykro mi ze jestes zawiedziona. nie omieszkam wspomniec im o twojej opini.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Re:

Postprzez Sticky&Sweet » Śro Paź 13, 2010 10:53 am

Alicjuszek napisał(a):
My tez podpisalismy umowe na sklad 3 osobowy. 1 osoba bedzie z innego zespolu JOY z Wroclawia.
Spotkanie bardzo mile, przede wszystkim szeroka oferta muzyczna i pelen profesjonalizm. I nasze male zyczenia tez obiecano spelnic.
Ale wszystko sie okaze 2.10.2010.

Alicjuszek, z niecierpliwoscia czekam na twoja opinie o Coconsach, moze moglabys cos naskrobac. jak bylo???

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Re: zespol cocons club

Postprzez Alicjuszek » Sob Paź 16, 2010 10:49 pm

Juz pisze i z reka na sercu moge polecic ten zespol!

Choc tak jak pisalam, mielismy mieszany sklad 2 os z Cocons (gitara i woklalistka) i 1 os z Joy (klawisze i saksofon). Zespol spisal sie znakomicie. Przede wszystkim ladnie grali i spiewali, bez falszowania, bardzo malo disco polo, za to duzo innych tanecznych. Saksofon ladnie uzupelnial niektore kawalki.
Na nasze zyczenie mieli przygotowane 2 piosenki po niemiecku, ktore bardzo fajnie wyszly. Dziewczyna spiewala przepienknie i pan Piotr dawal czadu na gitarze. Dziewczyna i pan Grzegorz z Joy znali niemiecki i wszystko mowili nam w 2 jezykach. Frekfencja na parkiecie dopisywala caly czas, mimo ze w hotelu Bugatti sa 2 sale do jedzenia i tanczenia.

Oczepiny moze nie byly zbyt ciekawe (rzucanie welonem, krawatem i jedna zabawa dotyczaca naszych przyszlych dzieci), ale mysle ze skrocili je, bo wczesniej mielismy kilka zabaw przygotowanych przez gosci z Niemiec. Mysle, ze to warto wczesniej dogadac.
Na weselu tez wyszlo kilka malych nieporozumien, ale takich rzeczy nie mozna do konca zaplanowac. Bo poza tym kontakt z zespolem byl wczesniej bardzo dobry, wszystko omowilismy mailowo przedtem.

Zespol mial tez laptopa i niektore piosenki na zyczenie gral z kompa. Potem miedzy 2-3 w nocy byl taki blok piosenek z komputera. Nie bylo to moze omowione, ale nam nie przeszkadzalo. Niektorych piosenek nie da sie tak dokladnie odtworzyc, a byly to takie hity jak np. Majorca itp. Byly to bardzo taneczne kawalki

O 4:00 wg planu wesele sie zakonczylo, zatanczylismy piosenke Jackson 5 I'll be there. Fotograf zaproponowal, zeby zagrali jakas nasza ulubiona piosenke i tez to mieli na kompie.

My zaplacilismy za te 3 os. 3000 zl i wg mnie jest to cena w porzadku, za dobra jakos grania i spiewania na zywo.

Jakby byly jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem :)
Awatar użytkownika
Alicjuszek
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Sticky&Sweet » Wto Paź 19, 2010 12:36 pm

Alicjuszku jestes wielka!! Bardzo dziekuje za konkretna i wyczerpujaca opinie  .

I przy okazji zycze wszystkiego naj na nowej drodze zycia  .

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez sylwia.janik » Śro Paź 20, 2010 9:02 pm

3000  pln to nie jest za duża cena jak za taki zespół z taką klasą.
sylwia.janik
pierwsze kroki
pierwsze kroki

Postprzez Prying » Pon Lut 07, 2011 10:38 am

Hej. Może ktoś ma jakieś świeże informacje o Cocons?

Dziękuję i polecam: p. Marta Janicka - Stara Garbarnia; M.E. Pośpieszni; mmfilms; cocons club; DJ Vico; dekoracja - p. Kazia 693 068 771 oraz Decorum; salon ślubny - Adeline; makijaż - p. Maja - MAC; pierwszy taniec - Al-mara.
Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Erill » Czw Lip 07, 2011 2:09 am

A marcu byłam na weselu na którym grali i naprawdę, wielki, wielki szacun za poziom wykonania, profesjonalizmu i tego jak wciągali ludzi do zabawy. Naprawdę. Świetne aranżacje, wykonanie na bardzo wysokim poziomie no i pomo nbaprawde wielu godzin zabawy dawali rade i grali nawet dłużej niż mieli w umowie. Ja to żałowałam, że miałam DJa u siebie na weselu jak ich słuchałam i tego jak goście reagowali na to jak grali.

Dziewczyny,
przypominam, że tego typu informacje i szczegóły (które skasowałam) wymieniamy na priv
Moderka
[FONT=Century Gothic]"Langusta żywi się wyłącznie owocami morza.. lecz gdyby mogła.. jadłaby dżem.."[/FONT]
Awatar użytkownika
Erill
uwielbiam tu pisać
uwielbiam tu pisać

Miejscowość: Wroc.Love

Postprzez Prying » Nie Sie 14, 2011 10:43 am

Sticky&Sweet napisał(a):
witam serdecznie,
czy ktos byc moze korzystal z uslug tego zespolu.
bede bardzo wdzieczna za opinie.
pozdrawiam
e

Sticky&Sweet teraz Twoja kolej na opinię o Coconsach;)
Ja już od Ciebie wiem, że byłaś zadowolona, ale warto podzielić się tym na forum, bo sama wiesz, że czekałaś na takie opinie;)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez Sticky&Sweet » Pon Sie 15, 2011 4:37 pm

Tak Praying masz racje rzeczywiscie wypadaloby cos napisac.

Do wszystkich ktorzy planuja zaangazowanie Zespolu Cocons Club:

Sklad zespolu mielismy nastepujacy - pianino, gitara, bas, saxofon, perkusja, wokal - Magda. W opcji sa rowniez skrzypce. Mozna dowolnie dobierac sklad zespolu. Z tego co wiem to sa dwie Panie wokalistki, Magda i Natalia, obie maja swietny glos. Na poczatku chcielismy Natalie, bo bardzo spodobal sie nam jej jazzowy wokal ale na spotkaniu powiedzieli nam ze jeszcze nie wiedza ktora wokalistka bedzie u nas i w sumie powiedzielismy ze jest nam to obojetne. Oczywiscie Pani Magda nas nie zawiodla, wszystko wyszlo wspaniale.

Pierwszy taniec - na pierwszy taniec wybralismy utwor w ktorym jest duzo saksofonu, mielismy troche watpliwosci czy utwor ten nie bedzie brzmial lepiej w wersji oryginalnej jednak na sam koniec zdecydowalismy ze chcemy aby wykonal go zespol. Oczywiscie wszystko wyszlo wspaniale, Sebastian zrobil nam mala niespodzianke... Pan Piotr powiedzial nam rozwniez ze zespol jest w stanie wykonac kazda piosenke na pierwszy taniec:o)

Repertuar - na samym poczatku naszej korespondecji dostalismy mailem repertuar, jest to ponad 1000 piosenek. Poniewaz nasze wesele bylo weselem polsko angielskim, nie moglo byc zbyt wielu utworow polskich dlatego napisalismy do zespolu, jaka muzyke i wykonawcow lubimy a jakiej nie a zespol w miare mozliwosci dostosowal sie do naszych wymagan.

Kontakt - absolutnie bez zarzutu, Pan Piotr Sobota jest bardzo mila osoba i bardzo szybko odpowiadal na nasze maile. Poniewaz nie mieszkamy w polsce wszystko zalatwialismy droga mailowa. Nasze jedyne spotkanie odbylo sie miesiac przed weselem.

Oczepiny - rzucanie bukietem i krawatem wyszlo rowniez super, zespol ja troche urozmaicil. Oprocz tego planowalismy jeszcze dwie inne zabawy ale  jakos tak wyszlo ze bylo tylko rzucanie bukietem i jak najbardziej bylo nam to na reke ze wzgledu na to ze bylo juz pozno, poza tym na obcojezycznym weselu jest cale mnostwo tlumaczenia etc, kazdy jest juz nieco zmeczny i po paru kieliszkach wszystko robi sie jeszcze bardziej skomplikowane niz jest w rzeczywistosci.

Przerwy - szczerze powiem ze nawet nie zauwazylam kiedy mieli przerwy. Mysle ze trwalo to ok max 15 do 20 min, w tym czasie zespol otwarzal piosenki z laptopa. Jakby nie bylo to tez sa ludzmi i zasluguja na przerwe. Z tego co pamietam moja przyjaciolka narzekala ze muzyka z laptopa nie leci wystarczajaco glosno, ale pozniej nie wiem jak zostala ta sprawa rozwiazana.

Zespol spisal sie niesamowicie i nie zdazylo sie ani razu aby parkiet byl pusty. Impreza trwala do bialego rana:o) Goscie bardzo ich zachwalali, szczegolnie Sebastiana. Sebastian z zespolu ktory gral na saksofonie wychodzil na parkiet i dawal na maksa czadu na parkiecie razem z goscmi, z kolei Magda ma piekny glos. Generalnie widac ze muzyka jest ich pasja i wlozyli w to cale serce. Poprowadzili swietnie impreze i w jezyku angielskim i po polsku...

Serdecznie polecam Zespol Cocons Club szczegolnie dla osob ktorym zalezy aby miec wesele z klasa!  

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Postprzez Prying » Pon Sie 15, 2011 4:46 pm

Dziękuje/my za tak wyczerpującą opinię!;)
W takim razie cieszę się, że mam w składzie Sebastiana, natomiast wokalistką będzie Natalia. Mam nadzieje, że również będę mogła napisać tyle pozytywnych cech o zespole co Ty!;)

Pozdrawiam,
Magda;)

Awatar użytkownika
Prying
rozkręcam się
rozkręcam się

Postprzez ptaszyna2112 » Czw Wrz 22, 2011 7:55 am

W tym tygodniu, bawiłam się przy zespole cocons club i serdecznie polecam! Profesjonalne podejscie do sprawy, wszystko zgodne z ustaleniami.. ale co najwazniejszcze, dwa piekne głosy (w wielu piosenkach lepsze od oryginału) byłam zaskoczona. Dodatkowo pełny repertuar i sprostanie nowej wcześniej nie granej piosence!!! zabawa była świetna!!!
Byłam na wielu weselach ale takiego zespołu dawno nie słyszałam :) polecam serdecznie wszystkim młodym!!!
ptaszyna2112
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez mola04 » Sob Wrz 24, 2011 7:17 pm

Witam serdecznie, ostatnio miałam przyjemność być na weselu mojej przyjaciółki, na którym grał zespół Cocons Club.Z tego co wiem istnieją dwa składy o tej samej nazwie. U mojej przyjaciółki grał skład, którego dowodzącym był -Pan Sebastian Lehner, bardzo charyzmatyczna postać, przepięknie grał na saksofonie no i co za wokal, do dzisiaj jestem pod wrażeniem:-)Nie zdecydowanym szczerze polecam zespół,jestem osobą której trudno dogodzić w sferze muzycznej, byłam na wielu weselach, ale pierwszy raz spotkałam zespół z taką klasą.Goście i para młoda byli zachwyceni oprawą muzyczną, ja już przechwyciłam namiary na zespół od mojej przyjaciółki, co prawda jeszcze nie planuje zamążpójcia, ale przezorny zawsze uabezpieczony, hehehe.
Z czystym sumieniem polecam zespół.
mola04
świeżutko na forum
świeżutko na forum

Postprzez Sticky&Sweet » Pią Paź 07, 2011 10:44 am

Prying napisał(a):Dziękuje/my za tak wyczerpującą opinię!;)
W takim razie cieszę się, że mam w składzie Sebastiana, natomiast wokalistką będzie Natalia. Mam nadzieje, że również będę mogła napisać tyle pozytywnych cech o zespole co Ty!;)

Pozdrawiam,
Magda;)

Hej Prying,
Przede wszystkim wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia, spoznione ale szczere

Co prawda moje wesele juz sie odbylo ale jestem ciekawa czy bylas zadowolona z zespolu. Napisz cos.

Pozdrowienia

Awatar użytkownika
Sticky&Sweet
często tu wpadam
często tu wpadam

Następna

Wróć do Muzyka i oprawa artystyczna ślubu i wesela

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

Przejdź do portalu >>